Nouseeko Kuula kärkikahinoihin?

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Länsilohkon kärki alkaa hahmottua, vaikka takana on vasta muutama peli per joukkue. Haapajärven Pesä-Kiilat, Vimpelin Veto ja Ylistaron Kilpa-Veljet ovat osoittaneet vahvuutensa alkukierroksilla voittamalla jokaisen ottelunsa. Kuula aloittaa tuplapeliviikonlopun

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Tapahtumat
Miesten suomensarjaMiesten suomensarja
19
Hei
klo 13:00
Ruohopatin pesäpallokenttä
Veteli Pesis -
Naisten suomensarjaNaisten suomensarja pohjoislohko
18
Hei
klo 16:00
Rovaniemi
Rovaniemi -
E-pojatE-poikien pelisarja
18
Hei
klo 12:00
Suvannon hiekkatekonurmi
- Kannus
Naisten suomensarjaNaisten suomensarja pohjoislohko
16
Hei
klo 18:00
Kannus
Kannus -
Naisten maakuntasarjaNaisten maakuntasarja luoteislohko
15
Hei
klo 18:00
Toholampi
Toholampi 1 -
Naisten suomensarjaNaisten suomensarja pohjoislohko
14
Hei
klo 18:00
Suvanto
- Tyrnävä
E-tytötPohjoisen alueen pelisarja
14
Hei
klo 18:00
Kivioja
- Pattijoki 09
F-junioritRunkosarja
14
Hei
klo 18:00
Kataja
- HP-K, Haapajärvi
D-pojatD-poikien alkusarja
14
Hei
klo 18:00
Pattijoki
Pattu -
Tyttöjen SuperpesisTyttöjen Superpesis alkusarja
13
Hei
klo 18:00
Suvanto
- Ylihärmä
Naisten suomensarjaNaisten suomensarja pohjoislohko
12
Hei
klo 15:00
Suvanto
- Kajaani
Miesten suomensarjaMiesten suomensarja
12
Hei
klo 13:00
Ylihärmä
Ylihärmän Pesis-Junkkarit -
Miesten suomensarjaMiesten suomensarja
11
Hei
klo 15:00
Suvannon pesäpallokenttä
- Seinäjoen Maila-Jussit
D-pojatD-poikien alkusarja
11
Hei
klo 11:00
Suvanto
- Keki
C-tytötC-tytöt SM-sarja
10
Hei
klo 18:00
Haapajärvi
Haapajärvi -
Naisten maakuntasarjaNaisten maakuntasarja luoteislohko
8
Hei
klo 19:00
Suvanto
- Veteli
2-0
E-pojatE-poikien pelisarja
8
Hei
klo 18:00
Kinnula
KiKi -
E-tytötPohjoisen alueen pelisarja
7
Hei
klo 18:00
Sievin pesäpallokenttä
- Veteli
0-2
F-junioritRunkosarja
7
Hei
klo 18:00
Kinnula
KiKi, Kinnula -
D-pojatD-poikien alkusarja
7
Hei
klo 17:00
Suvanto
- Ouhu
1-2
Tyttöjen SuperpesisTyttöjen Superpesis alkusarja
6
Hei
klo 18:00
Kempele
Kempele 2 -
2-0
D-pojatD-poikien alkusarja
6
Hei
klo 18:00
Haapajärvi
Haapajärvi -
2-0
Poimintoja muilta sivustoilta
07.12.2019 Yleisurheilujaoston laskutusosoite sekä tilinumero » (Pääsivusto)
02.10.2019 Ylivieska Gymnastics osoite » (Jaoston pääsivusto)
Ylivieskan Kuula
«  Heinäkuu   »
Kokoustilan varaukset
Kategoriat