Maastojuoksut 24.5 tulokset
Sijoitus: | Tytöt 5v | Aika: |
1. | Jenna Halmetoja | 1.07min |
2. | Armi Kumpusalo | 1.19min |
3. | Avelia Alahäivälä | 1.38min |
Sijoitus: | Pojat 5v | Aika: |
1. | Kalle Ikäläinen | 1.14min |
2. | Touko Myllymäki | 1.20min |
3. | Topi Ruuskanen | 1.24min |
4. | Miko Rautakoski | 1.24min |
5. | Joel Lehtelä | 1.36min |
6. | Jooa Heikkilä | 1.36min |
Sijoitus: | Tytöt 7v | Aika: |
1. | Aava Nissilä | 2.06min |
2. | Maaria Koskela | 2.13min |
3. | Pinja Utriainen | 2.15min |
4. | Iida Ruuskanen | 2.19min |
5. | Emma Teinhaara | 2.24min |
6. | Aino Jokinen | 2.58min |
Sijoitus: | Pojat 7v | Aika: |
1. | Peetu Oikarinen | 2.04min |
2. | Linus Heikkilä | 2.08min |
3. | Jaska Hyyppä | 2.23min |
4. | Väinö Savusalo | 2.45min |
Sijoitus: | Tytöt 9v | Aika: |
1. | Emmi Halmetoja | 3.12min |
2. | Fiia Myllylahti | 3.15min |
3. | Lyyli Hyyppä | 3.16min |
4. | Minea Haapala | 3.19min |
5. | Helmi Haapakoski | 4.31min |
Sijoitus: | Pojat 9v | Aika: |
1. | Vilho Saari | 3.06min |
2. | Eeli Ukonsaari | 3.22min |
3. | Iisak Rautakoski | 3.26min |
4. | Oliver Huhtanen | 3.32min |
5. | Eino Ukonsaari | 3.40min |
Sijoitus: | Tytöt 11v | Aika: |
1. | Saaga Myllylahti | 2.54min |
2. | Anniina Laakkonen | 3.13min |
Sijoitus: | Pojat 11v | Aika: |
1. | Benjami Lindgren | 2.48min |
2. | Iisak Niskanen | 2.54min |
Sijoitus: | Tytöt 13v | Aika: |
1. | Siiri Ikäläinen | 4.13min |
1. | Noora Kähtävä | 4.24min |
Sijoitus: | Pojat 13v | Aika: |
1. | Aleksi Laakkonen | 5.08min |
Sijoitus: | Tytöt 5v |
1. | Jenna Halmetoja |
2. | Armi Kumpusalo |
3. | Avelia Alahäivälä |
Sijoitus: | Pojat 5v |
1. | Kalle Ikäläinen |
2. | Touko Myllymäki |
3. | Topi Ruuskanen |
4. | Miko Rautakoski |
5. | Joel Lehtelä |
Sijoitus: | Tytöt 7v |
1. | Aava Nissilä |
2. | Pinja Utriainen |
3. | Iida Ruuskanen |
4. | Emma Teinhaara |
Sijoitus: | Pojat 7v |
1. | Peetu Oikarinen |
2. | Jaska Hyyppä |
3. | Väinö Savusalo |
Sijoitus: | Tytöt 9v |
1. | Vanessa Utriainen |
2. | Fiia Myllylahti |
3. | Minea Haapala |
3. | Emmi Halmetoja |
5. | Lyyli Hyyppä |
6. | Helmi Haapakoski |
7. | Ella-Maria Kiljala |
Sijoitus: | Pojat 9v |
1. | Vilho Saari |
2. | Joona Halmetoja |
3. | Eeli Ukonsaari |
4. | Iisak Rautakoski |
5. | Eino Ukonsaari |
6. | Oliver Huhtanen |
Sijoitus: | Tytöt 11v |
1. | Saaga Myllylahti |
2. | Anniina Laakkonen |
Sijoitus: | Pojat 11v |
1. | Benjami Lindgren |
Sijoitus: | Tytöt 13v |
1. | Siiri Ikäläinen |
2. | Noora Kähtävä |
Sijoitus: | Pojat 13v |
1. | Aleksi Laakkonen |
10.09.2023 08.51 | T15 tytöt 4*100 metrillä huippuaikaan SM-kisoissa |
04.09.2023 14.07 | Jere Seppälä heitti ennätyskaaren Kauhavalla |
03.09.2023 14.02 | Mastokangas 57,69 ratakierroksella, Seppälä 47,23 keihäässä Kannuksessa |
31.08.2023 13.11 | Peetu Mastokankaalle vastatuuleen 24,97 Kokkolassa |
27.08.2023 13.05 | Siiri Ikäläinen kotimaisen tilaston viidenneksi ja Minea Perttu yhdeksänneksi |
23.08.2023 12.03 | Saukko NUTS Pyhän maratonin kakkonen |